Здоровий спосіб життя

Імунітет людини - це спосіб захисту внутрішньої сталості організму. Це свого роду захисна система нашого тіла. Щодня наш організм атакують різні чужорідні для нього тіла. У здорової людини імунітет успішно справляється із завданням захисту. Однак через низку причин імунітет може послабитись і відповідно людина захворіє.

Детальніше...

Кожен з нас хоче, щоб його суглоби завжди працювали ідеально, ніколи не спричиняли нам проблем. Однак, щоб цього досягнути потрібно приділяти цьому питанню більше уваги та доглядати їх. 

Детальніше...

Разом з холодними порами року до нас також приходять простуда та грип. Захистити свій організм в цей час можна не тільки за рахунок вакцинації, а просто за рахунок догляду за своїм здоров'ям, правильно підібравши свій буденний раціон, котрий зміцнить ваш імунітет.

Детальніше...

Мабуть кожен з нас в свому житті мав насморк - дуже неприємна хвороба, при якій повністю закладає ніс і ви не можете дихати носом. Це створює вам неприємний дискомфорт. Але слід пам'ятати, що простий насморк може призвести до серйозних наслідків, які в кінцевому результаті прийдеться довго і тяжко лікувати.

Детальніше...

Ендорфіни, без перебільшення, можна назвати - природні наркотики щастя та радості. Виробляються вони у спеціальних рецепторах нашого організму, саме ці рецептори і відповідають за наш психічний стан. Вони виробляють хімічні речовини, що роблять нас щасливими або сумними.

Детальніше...

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.