Здоровий спосіб життя

2 березня 2014 року відбувся поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBO у напівлегкій вазі  з боксу. Бій відбувався в американському Сан-Антоніо. За титул боксували Орландо Салідо з Мексики та наш український олімпієць Василь Ломаченко. Поєдинок відбувався за піддиктовкою Ломаченка і розуміючи це, Салідо, використовув дуже брудні прийоми, щоб якось ліквідувати загрозу програшу. Неодноразово бив нижче пояса, наступав на стопу та робив все, що міг, щоб не програти.

Суддя в рингу був Ловренц Кол, який чомусь закривав на це все очі і нібито нічого не бачив. Мексиканець тримав неодноразово руки нашому хай теку  і коли суддя розбирав їх з клінча кулаки мексиканця пролітали в лічених сантиметрах від суддівського вуха. Роздільним рішенням віддали перемогу Салідо.  Один  з трьох суддів віддав перевагу Ломаченку 115-113, а два інших порахували на користь псевдо переможця  Салідо 115-113, 116-112.

Після бою на прес-конференції Ломаченко вімовився коментувати дії суддів і визнав, що з боку Салідо були брудні прийоми. Та Вася все бачив, контролював і не хотів відповідати такими ж методами, сказавши, що любить чистий бокс.

Перед боєм Салідо на зважуванні не показав потрібної ваги за що був позбавлений пояса, а отже переможець цього поєдинка міг завоювати чемпіонський пояс за версією WBO у напівлегкій вазі. Вигравши цей бій Василь Ломаченко міг увійти в історію, як боксер, що завоював такий титул лише у другому професійному бою.

Не вийшло і нічого страшного! В майбутньому Ломаченко обов‘язково принесе багато перемог.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.