Здоровий спосіб життя

7 лютого 2014 року в 18-14 по київському часі відбулося відкриття XXII зимових олімпійських ігор.

Вона буде проходити з 7 по 23 лютого поточного року. Всього буде розіграно 98 комплектів медалей в 15 спортивних дисциплінах.  Олімпіаду в Сочі офіційно визнали найдорожчою в історії.

Приблизно 50 міліардів доларів потратили організатори на це дійство. До організаторів було залучено найбагатших росіян, які вложили не малі суми в олімпіаду. Чи окупиться олімпіада в Росії? Це питання навіть не ставилось. Та чи доцільні такі розтрати в такий важкий для Росії економічний час. Чи варто вложувати величезну суму грошей в імідж? На всі ці питання поки що відповіді немає. Час розставить всі точки над «І».

Та в загальному туристам-іноземцям сподобалось те, як все облаштували господарі олімпіади. Та за такі гроші гріх, щоб не сподобалось. Не обійшлось і без курйозів. Їх було чимало, та головне це мабуть те, що не відкрилось одне з олімпійських кілець при запуску на відкритті. Також в інтернеті з`явилась фотографія Медведєва, який солодко спить на церемонії.

Можна наводити багато прикладів непрофесійності організаторів, їх є чимало. Та адміністрація сайту хоче побажати усім українцям, що беруть участь в олімпійських іграх побільше медалей та перемог! Будемо надіятись, що наші спортсмени зможуть досягнути висот в змаганнях! Успіхів Вам!

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.