Здоровий спосіб життя

Цікавий день виявився для України у футбольному плані. Прем'єр Ліга подарувала багато сюрпризів у цьому турі. Зокрема слід відмітити, що у головному матчі туру "Шахтар" - "Дніпро" команди розійшлись з нічийним результатом на табло 0 - 0. Хоча гірники і володіли ініціативою, проте забити хоча б одного м'яча у сітку воріт "Дніпра" так і не змогли.

Дніпропетровська команда грала в меншості і за рахунок чітких і злагоджених дій у захисті втримали для себе позитивний результат. Хоча могли і програти. У донеччан було пару моментів, які вони не зуміли використати на всі 100%. Гра була надзвичайно грязною. Не перерахувати усіх моментів де були різні зіткнення. Команди в прямому значенні цього слова "виборювали" кожен клаптик поля. Проте, з фінальним свистком получили по одному очку у свій залік.

А от у матчі лідера вітчизняної прем'єр ліги "Динамо" теж був не найкращий матч. Вони приймали у себе вдома львівські "Карпати". Усім відомо, що цей клуб хоч і не виблискує хорошим становищем у турнірній таблиці, зате може добряче зіпсувати нерви любій з команд України. Що і сталося сьогодні на "Олімпійському". Хоть динамівці і контролювали хід поєдинку, забити їм не вийшло. Перший тайм був повністю за "Динамо", а от в другому таймі під кінець зустрічі гості почали активно атакувати київську команду, та так захопились, що мало не забили гола. В кінцівці матчу гравців атаки "Динамо" навіть не було помітно на полі. Гра відбувалась виключно на половині поля господарів. Та й взагалі "Карпати" виглядали живішими в другому таймі. Однак, фінальний свисток зафіксував нічию 0 - 0.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.