Здоровий спосіб життя

Чемпіон світу з футболу, воротар футбольного клубу "Баварія" і збірної Німеччини Мануель Ноєр (Manuel Neuer) буде увічнений в експозиції берлінського філіалу лондонського Музею воскових фігур мадам Тюссо. Про це заявила Сандра Шмальцрід (Sandra Schmalzried), генеральний директор "Музею мадам Тюссо" в Берліні.

"Мануель Ноєр - один з найпопулярніших футболістів світу. І після ЧС-2014 його воскову фігуру хоче бачити більшість наших відвідувачів", - цитує Сандру Шмальцрід агентство SID. 

У компанії Олі Кана, Месута Озіла і Юргена Клінсмана

Спочатку з воротаря збірної Німеччини, визнаного кращим футболістом країни за підсумками минулого сезону, знімуть мірки, а потім більш 150 раз його сфотографують в різних ракурсах. Тільки після цього почнуться роботи по створенню скульптури. Трудитися над восковою фігурою Ноєра будуть більш ніж 20 художників і, в цілому, не менше чотирьох місяців. 

У берлінській експозиції Мануеля Ноєра очікує підходяща компанія. Там вже красуються фігури таких відомих німецьких футболістів, як Олівер Кан (Oliver Kahn), Месут Озіл (Mesut Özil), Юрген Клінсман (Jürgen Klinsmann).

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.