Здоровий спосіб життя

У житті команди «Майамі Хіт» зв'язок з боксом присутній постійно. Головний тренер Ерік Споельстра - великий фанат цього виду спорту, особливо Менні Пакьяо. Президент Пет Райлі взагалі в молодості бився по любителям в крутих ірландських районах міста Шенектеді, штат Нью-Йорк. В якості розминки і настрою гравці регулярно проводять бої з тінню в підтрибунному приміщенні.

Для додаткового психологічного накачування перед відповідальними матчами іноді запрошували самого Флойда Мейвезера

Тепер прийшов час менеджменту «Майамі Хіт» самим використовувати всі ці боксерські навички, щоб «побитися» за Леброна Джеймса. Таке переплетення ігрового виду спорту з одним з єдиноборств стало актуальним після того, як Король вирішив розірвати чинний контракт з клубом. Правда, не назовсім. Джеймс скористався опцією в своєму договорі і отримав статус обмеженого вільного агента. Це означає, що, починаючи з 1 липня, він може розглядати пропозиції від інших команд НБА. Але й у керівництва «Маямі» залишається шанс не втратити свого кращого гравця. Для цього потрібно буде просто запропонувати Леброну контракт не гірше, аніж інші. 

Зрозуміло, що в цій ситуації вишикувалася справжня черга з команд НБА, охочих дістати в свої ряди Джеймса: «Даллас Маверікс», «Х'юстон Рокетс» і навіть «Лос-Анджелес Лейкерс». Водночас, оцінювати їх на шанси поки передчасно. Останнє слово в цій агентській грі все одно залишиться за Джеймсом. Знову ж, сам факт, що Леброн скористався цією опцією контракту, не означає, що він обов'язково хоче перейти в інший клуб, скоріше бажає інший контракт. 

З іншого боку, це прозорий натяк для партнерів по «великому тріо». Якщо в бік зниження реструктурують свої контракти Кріс Бош і Дуейн Уейд, у керівництва «Маямі» з'являться нові засоби для підписання хороших рольових гравців. Яких, як показала фінальна серія, «Маямі» так сильно не вистачало. І це незважаючи на стабільну гру по ходу регулярного сезону таких ветеранів, як Рей Аллена, Кріса Андерсена і Шейна Батье. 

На мій погляд, штаб Леброна робить ставку саме на такий розвиток подій. Інша справа, чи вдасться заради благої мети посилення команди умовити Боша та Уейда піти на зменшення зарплати - питання звісно ж ​​відкрите. Але те, що це оптимальний сценарій розвитку кар'єри Джеймса - я впевнений. Тому що його перехід в іншу команду на даній стадії кар'єри таки бачиться досить ризикованим кроком. І навіть не в фінансовому, а в баскетбольному плані. У плані його майбутніх перемог у чемпіонаті.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.