Здоровий спосіб життя

УЄФА вітає рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) про відхилення апеляцій " Ескішехірспора" і " Сівасспора", поданих у зв'язку з їх виключенням з розіграшу Ліги Європи УЕФА-2014/15.

Згідно зі статтею 2.07 g) регламенту Ліги Європи, клуб допускається до участі у турнірі в тому випадку, якщо "з моменту набрання чинності статтею 50(3) Статуту УЄФА 27 квітня 2007 року він не був безпосередньо чи побічно залучений в будь-яку діяльність, пов'язану з організацією договірних матчів або впливом на їх результат на національному або міжнародному рівні та підтверджує це в адміністрації УЄФА в письмовому вигляді". 

Апеляційна інстанція УЄФА виключила обидва клуби з Ліги Європи УЕФА-2014/15 після того, як була встановлена ​​їх вина, пов'язана з участю в договірних матчах на внутрішній арені в сезоні 2010/11. Зараз CAS підтвердив дане рішення апеляційної інстанції. 

УЄФА дотримується політики нульової терпимості щодо договірних матчів і корупції. До футболістів, суддів, офіційних осіб і клубів, викритим в даних діяннях, застосовуються найсуворіші санкції аж до довічної дискваліфікації або виключення з турнірів УЄФА.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.