Здоровий спосіб життя

Більше 200 мільйонів євро були розподілені між 56 учасниками Ліги Європи УЕФА-2013/14, причому "Севілья" отримала рекордні 14,6 мільйона. Відповідно до системи розподілу прибутку УЄФА, 56 учасників Ліги Європи УЕФА-2013/14 з 27 національних асоціацій отримали виплати на загальну суму більше 200 мільйонів євро. 

Доходи, отримані завдяки централізованому маркетингу Ліги Європи УЄФА, і додаткові кошти з пула Ліги чемпіонів УЄФА були розподілені між 48 учасниками групового етапу і вісімкою команд, які стартували в 1/16 фіналу після вильоту з Ліги чемпіонів. Переможець турніру "Севілья" отримала 14,6 мільйона - на три з половиною мільйони більше, ніж будь-який учасник минулого розіграшу. 

Дохід "Севільї" склав бонус в 1,3 мільйона євро за участь у груповому етапі, п'ять мільйонів з ринку телетрансляцій і більше восьми мільйонів призових за результати, включаючи п'ять мільйонів за перемогу у вирішальному матчі. Фіналіст "Бенфіка" виступала в Лізі чемпіонів, де запрацювала 15,3 мільйона євро. За Лігу Європи "орли" отримали ще 5,2 мільйона. І якщо більшу частину доходу "Бенфіки" склали призові за результати, то "Ювентусу", наприклад, основний прибуток приніс телеринок - п'ять мільйонів з семи. Разом з призовими від Ліги чемпіонів туринці довели свій дохід до 50 мільйонів євро. 

Навіть клуби, які вилетіли з турніру задовго до вирішальних стадій, змогли непогано поповнити свої рахунки. "Віган", який представляв другий за силою дивізіон Англії, заробив 3,8 мільйона, хоча навіть не вийшов з групи. "Зальцбург" і "Тоттенхем" за шість перемог у своїх групах отримали по 1,6 мільйона, включаючи бонуси за перше місце. Призові за перемогу становили 200 тисяч євро, за нічию - 100 тисяч, за перше місце в групі - 400 тисяч, за друге місце - 200 тисяч. 

Найменша сума призових склала близько 1,5 мільйона євро для загребського "Динамо". Клуби з України великими доходами похизуватись теж не змогли. Так, дніпропетровський "Дніпро" заробив, трохи більше ніж 3,1 мільйона євро, київське "Динамо" заробило близько 2,7 мільйона євро, таку ж суму заробив і одеський "Чорноморець".

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.