Здоровий спосіб життя

Глядачі на "Естадіо Кастелао" стали свідками класичної футбольної драми, яка завершилася перемогою збірної Греції над Кот-д'Івуаром у доданий час. До заключного матчу в Форталезі греки не забили на турнірі в Бразилії жодного гола, а до середини першого тайму поєдинку з івуарійцями позбулися відразу двох травмованих футболістів.

Воротар Орестіс Карнезіс поступився місцем Панайотісу Глікосу, а Панайотіс Коне трохи раніше був замінений на Андреаса Самаріса.

Незважаючи на всі труднощі, команда Фернанду Сантуша проявила типові грецькі завзятість і ефективність. До перерви Кот-д'Івуар виглядав яскравіше, тоді як греки звично оборонялися і тікали в контратаки. На 34-й хвилині один з таких проривів завершився залпом Хосе Олебаса у поперечину, а перед перервою Самаріс увірвався в штрафну і вразив ворота Бубакара Баррі ударом низом.

Заволодівши перевагою в рахунку, греки стали грати більш розкуто і створили пару моментів на початку другого тайму. Втім, головну роботу вони за традицією проробляли у себе в обороні. Зокрема, Костас Манолас в підкаті в останній момент не дав пробити Саломону Калу. Івуарійці були змушені розкриватися, і цим ледь не скористався Георгіос Карагуніс, але ветеран дальнім ударом влучив у поперечину.

Африканські "слони" не послаблювали позицій і домоглися свого на 74-й хвилині, коли Жервіньо увійшов в штрафну по лівому краю і відпасував під удар Вільфріду Боні. Положення греків моментально виявилося катастрофічним і пробуло таким аж до третьої доданої хвилини.

У компенсований арбітром час на користь європейців вийшов на заміну Джованні Сьо. Форвард "Базеля" примчав відпрацьовувати в оборону, але замість цього лише напартачив, зачепивши Гіоргоса Самараса і заробивши пенальті. Сам же Самарас його реалізував, піднявши Грецію на друге місце в групі С і по суті втягнувши її за вуха в 1/8 фіналу.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.