Здоровий спосіб життя

Екс-баскетболіст Грант Хілл висловив зацікавленість у купівлі клубу Національної баскетбольної асоціації (НБА) «Лос -Анджелес Кліпперс», повідомляє ESPN. Нинішній власник «Кліпперс» Дональд Стерлінг був оштрафований на 2,5 мільйона доларів і довічно усунений від будь-якої роботи в лізі за те, що в телефонній розмові зі своєю подругою попросив її не викладати в соціальні мережі фотографії з афроамериканцями і не приводити їх на матчі його команди.

НБА прагне змусити Стерлінга продати клуб, оскільки його висловлювання вже завдали шкоди лізі і команді.

Раніше повідомлялося, що в покупці клубу також зацікавлений ще один колишній гравець НБА китаєць Яо Мін.

Стерлінгу надано час до 27 травня, щоб відповісти на звинувачення. 3 червня відбудуться слухання, якщо в їх ході три чверті голосів членів ради керуючих НБА будуть віддані проти власника команди, то він буде позбавлений прав на клуб, і «Кліпперс» будуть продані новим власникам. За останньою інформацією в американських ЗМІ, 80-річний власник вже дав згоду продати свою частку своїй дружині Шеллі Стерлінг для подальшого перепродажу.

«Лос–Анджелес» став останнім клубом Хілла в кар'єрі. Він перейшов у команду в липні 2012 року, а в червні 2013-го оголосив про відхід зі спорту.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.