Здоровий спосіб життя

В українських ЗМІ з'явилась інформація про те, що міланський "Інтернаціонале" цікавиться захисником київського "Динамо" Домагоєм Відою. Міланський клуб наразі хоче взяти в оренду Віду. Київ проти такого трансферу і заявляє, що "Динамо" відпустить Домагоя тільки в разі продажу.

Детальніше...

Стали відомі імена нових суперників українського чемпіона з боксу Володимира Кличка. Новим суперником Володимира Кличка стане Браянт Дженінгс. Про це сам Дженінгс заявив напередодні. Американський темношкірий боксер навіть вказав місце і дату проведення поєдинка.

Детальніше...

Проведення чемпіонату Європи з баскетболу в Україні в 2017 році під великим питанням. Скоріш за все право на проведення цього спортивного дійства перейде до іншої країни чи країн. Цієї думки дотримується міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Про це він розповів в інтерв'ю спортивному виданню xsport.ua.

Детальніше...

Цього року схоже у донецькому "Шахтарі" відбудуться серйозні зміни. Про таке натякнув генеральний директор футбольного клубу Сергій Палкін. В інтерв'ю телеканалу "Футбол-1" він заявив, що гірники готові розпрощатись з будь-яким футболістом основного складу. 

Детальніше...

Дніпропетровське "Дніпро" зміцнює середню ланку команди. Сьогодні стало відомо, що дніпряни придбали півзахисника київського "Динамо", талановитого футболіста, Романа Безуса. З динамівцями Києва Роман відіграв майже два сезони.

Детальніше...

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.