Здоровий спосіб життя

Раді повідомити вам, що 19 січня 2014 року на нашому сайті з'явився новий пункт меню - Харчування. Тут Ви знайдете основні аспекти тонкості харчування спортсменів та фізкультурників.

Детальніше...

Адміністрація сайту щиро вітає Вас - наші дорогі участники проекту з новим роком. Бажає Вам міцного здоров'я, економічної незалежності та всіх земних благ! Нехай цей рік забере з собою всі негаразди та хвороби, а новий рік принесе Вам натхнення і величезне бажання покращувати разом з нами здоров'я нашої нації. 2014 рік - це рік Коня.

Детальніше...

4 грудня дало нам не тільки 1 пункт меню " Здоров'я", до нього також долучається рубрика нашого сайту - Спортивний гумор. Даний пункт меню створений для покращення вашого настрою. Тому, що здорова людина повинна бути здорова не тільки  фізично, але і психологічно. Тож розважайтесь та будьте завжди усміхненими, адже сміх продовжує тривалість Вашого життя! 

25 числа поточного року відкрився новий розділ нашого меню під назвою - "Спортивні новини". В ньому ви зможете знайти найсвіжіші новини та події у світовому спорті, а також спорті України.

Детальніше...

Меню сайту стало більшим і багатшим. В ньому з'явився новий пункт під назвою "Здоров'я".В ньому ви зможете знайти багато корисної інформації, щодо вашого здоров'я. Найближчим часом ми наповнимо цю частину меню хорошою і якісною інформацією. Зробимо максимально корисним Ваше перебування у нас на сайті. Тож 24 грудня 2013 року відкрило для Вас можливість  ближче пізнати теорію щодо збереження та розивтку свого здоров'я. Вітаю Вас з цією подією! Зробимо нашу націю здоровішою.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.