Здоровий спосіб життя

Сіль необхідна нашому організму для нормального функціонування. Однак, надлишки солі в організмі можуть спричинити багато шкоди. Підвищена кількість солей в нашому організмі може викликати підвищення кров'яного тиску, а також сіль буде затримувати воду, яка спеціально затримується в організмі для підтримання гомеостазу.

Детальніше...

Жири є не тільки важливим джерелом енергії, але виконують і пластичну функцію  (є складовою у  побудові тканин нашого організму). Людина отримує жири з вершкового масла, молока, сирів, яєць, жирних сортів м'яса, а також з рослинних олій, в яких  є усі необхідні  вітаміни.  За будовою жири є складною сполукою і він утворюється при з'єднанні гліцерину та жирних кислот.

Детальніше...

Вуглеводи - основний енергоносій для працюючих м'язів. Джерелом вуглеводів є цукор, фрукти, крупи, хлібобулочні вироби, овочі, картопля.

Пропорція між білками, вуглеводами та жирами в систематичному раціоні фізкультурника і спортсмена має бути близьким до співвідношення  1 : 0.8 : 4, зразу замічаємо  перевага віддається основним енергоносієм - вуглеводам.

Детальніше...

Відомо, що фізична праця, заняття фізкультурою і спортом викликають підвищену витрату енергії.

У медичній і фізкультурної практиці використовуються різні способи дозування та обліку рухової активності людини: за кількістю часу, витраченому на виконання фізичних вправ; за величиною пройденого шляху (пішки, на лижах, водою, на велосипеді і т п.); за кількістю кроків ходьби або бігу (вимірюється крокоміром); по пульсу - частоті серцевих скорочень (ЧСС); за величиною витраченої на дану роботу енергії (ккал, кДж), а також інші способи, більш точні, що потребують спеціальних знань та апаратури.

Детальніше...

Мінеральні солі беруть участь у регулюванні обміну речовин, росту і розвитку організму, одночасно будучи необхідним будівельним матеріалом для формування кісток скелета, зубів, волосся та інших тканин тіла.

Детальніше...

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.