Здоровий спосіб життя

Загальна фізична підготовка - це комплекс занять фізкультурою, що спрямований на розвиток основних фізичних якостей (гнучкість, сила, спритність, витривалість, швидкість). В основі загально-фізичної підготовки може виступати  любий вид спорту, або ж просто комплекс вправ, наприклад гімнастика, плавання, заняття фітнесом, єдиноборства, спортивні та рухливі  ігри. 

1. Основна ціль - зміцнення та укріплення  здоров'я. Усі зміни фізичних якостей проходять на молекулярному рівні, змінюючи фізіологічні та біохімічні процеси  організма. Збільшується стійкість організму до несприятливих чинників, покращується  імунітет. Загальна фізична підготовка уповільнює процес старіння.

2. Загальна фізична підготовка - це не є спорт, але без належної підготовки неможливо досягнути результата у любому виді спорту. Загальна фізична підготовка забезпечує загальний  фізичний розвиток людини. Дає основу  для спеціальної фізичної підготовки в конкретному з видів спорту.

Існують спеціальні тести для  провірки загально-фізичної підготовки:

1.Швидкість (біг на 100м)

2.Витривалість (біг на 2 - 3 км)

3.Сила (підтягування, прес)

3. Спеціальна підготовка. Вона створюється на основі загально-фізичної підготовки, але чітко залежить від своєї специфіки.Наприклад, якщо це футбол то більше потрібно розвивати швидкість та виносливість. В інших видах, щось інше.

 

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.