Здоровий спосіб життя

Про користь бань і саун в тій чи іншій мірі чули всі люди. Але от про правила їх відвідування знає набагато менше людей. Ще менше їх число дотримується цих правил, хоча в них немає нічого складного чи надприродного. Перш ніж заходити в сауну, необхідно прийняти душ, але не митися милом, бо під його впливом з шкіри може змитися захисна жирова плівка, від чого вона пересохне.

Також не рекомендується перед заходом в парілку мити голову, так як це загрожує перегрівом. Прийнявши душ, ретельно витріть своє тіло. Щоб убезпечити себе від теплового удару, щоразу перед заходом в баню надягайте спеціальну шапку або ж просто накручуйте голову рушником. Опинившись в парильні, не поспішайте залазити на верхню полицю - полежте спочатку внизу, звикніть до температури і постарайтеся розташувати ноги таким чином, щоб вони виявилися трохи вище рівня голови.

Що стосується часу перебування в парильні, тут все індивідуально. Взагалі для першого заходу достатньо і десяти хвилин, але немає нічого поганого, якщо ви вийдете і через п'ять хвилин. Якщо є така можливість, намагайтеся займати в парильні горизонтальне положення - це забезпечить знаходження всього тіла в одному температурному середовищі. І Головне, не потрібно базікати, просто розслабтеся і отримуйте задоволення. 

Після першого заходу обов'язково прийміть холодний душ, поплавайте в басейні, а потім прийміть ще й гарячий душ. Проробивши комплекс таких процедур, дайте своєму організму двадцять хвилин на відпочинок. Зелений чай або відвар з трав допоможуть йому добре розслабитися. Непоганим варіантом на час цього відпочинку може стати масаж. 

Другий захід в парильню може затягнутися і на п'ятнадцять хвилин. Просто не забудьте виконати всі описані процедури.

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.