Здоровий спосіб життя

Легка атлетика. В основі легкої атлетики лежать - ходьба, стрибки, біг, метання. Цей вид спорту спрямований на їх вдосконалення. Також даний вид спорту покращує дихальну систему, серцево-судинну, та нервово-м'язеву. Це ті основні системи організму, які необхідні у будь-якій фізичній діяльності. Вправи та окремі елементи легкої атлетики спрямовані на виховання у спортсмена таких фізичних якостей, як: витривалість, спритність, сила, швидкість...

Легка атлетика. В основі легкої атлетики лежать - ходьба, стрибки, біг, метання. Цей вид спорту спрямований на їх вдосконалення. Також даний вид спорту покращує дихальну систему, серцево-судинну, та нервово-м'язеву. Це ті основні системи організму, які необхідні у будь-якій фізичній діяльності. Вправи та окремі елементи легкої атлетики спрямовані на виховання у спортсмена таких фізичних якостей, як: витривалість, спритність, сила, швидкість. Також даний вид спорту розвиває у людини і рял морально-вольових якостей: наполегливість, вміння долати будь-які труднощі та найголовніше силу волі. 

Найбільше прикладне значення легка атлетика має в таких професіях, як: зоотехніки, агрономи, геологи та ряд інших.

Лижний спорт. Пряме прикладне застосування вміння здобуті в лижному спорті використовуються у військовій справі. Лижний спорт виховує в людини такі фізичні якості, які сприяють виконанню таких фізичних вправ, де широко застосовуються витривалість, загартованість до холоду, швидкість пересування по пересіченій місцевості по бездоріжжю, рішучість та швидкість виконання певних дій.

Лижний спорт знайшов широке прикладне застосування в різних професіях. Наприклад, мисливці користуються лижами, геологи не обходяться без лиж у, дослідники Антарктиди та Арктики, військова справа.

 

Джерело: издательство "Высшая школа", г. Москва, 1989 г, Книга - "Физическое воспитание"

PS: Будемо вельми вдячні, якщо Ви поділитесь даним матеріалом зі своїми друзями в соц.мережах.